Federico Fiorilla
Bouwklik Tourteam support thesquadrafortissimi. Federico fietste al eerder met ons mee met Tour de Bouw en fietste vanaf 14 mei in 5 dagen solo van Leiden naar Barcelona om geld in te zamelen in de strijd tegen kinderkanker. Hij fiets ter ere van zijn truly champion of Life, his son Leonardo. Lees hieronder zijn verslag.
Actiepagina Federico Ride4Cancer : maximaalinactie.nl/fundraisers/federico-fiorilla
Bouwklik doneert aan Federico Bouwklik Teamlid : maximaalinactie.nl
Bouwklik Tourteam ondersteunt diverse sportieve acties : Bouwklik Tourteam fietst en ondersteunt
Solo Ultracycling Challenge
Federico Fiorilla
Instagram: thesquadrafortissimi
Strava: Federico Fiorilla
13 mei 2025
Wat begon als een woon-werkrit… veranderde in de zwaarste rit van mijn leven.
Ik deed dit om geld op te halen voor onderzoek naar kinderkanker — en om mijn grenzen te verleggen.
Dag 1 – 350 km
Vertrokken om 4 uur ’s ochtends met een gekke vriend @leon_koning (dank voor de 50k!). Nederland + België vlogen voorbij, daarna begonnen de Ardennen. Frankrijk bereikt en mijn enige hotel van de trip. Voelde best (redelijk) makkelijk.
Dag 2 – 350 km
Bruut. 18 uur in het zadel. 200 km met niets anders dan steile kleine klimmetjes en lege valleien. Geen water voor 150 km. Mentaal slopend. Maar: de 700 km gehaald.
Dag 3 – 300 km
Wakker geworden met een zwak lichaam. Geen fatsoenlijk avondeten = geen energie. Maar ik ging door. Een paar boulangeries redden de dag. Door Lyon, en de 1000 km bereikt.
Dag 4 – 300 km
Terug naar zeeniveau. Benen waren op in de ochtend, maar kwamen terug onderweg. Laatste 100 km = volle tegenwind. Gewoon doorgezet.
Dag 5 – 250 km
Laatste stuk. Lichaam voelde goed, geest nog beter. Mooie wegen naar Spanje, daarna een brute snelweg met wind die me in het gezicht sloeg. Maar de finish was dichtbij. Barcelona ingerold met allerlei emoties.
Dit was mijn zwaarste uitdaging ooit — en ik ben trots op hoe ik het heb aangepakt.
Het lichaam doet pijn, maar past zich aan. De geest? Die leidt.
Dank aan iedereen die heeft gesteund, gedoneerd, gevolgd en aangemoedigd. Het betekende alles.
We hebben een geweldig bedrag opgehaald voor een geweldig doel:
@prinsesmaximacentrum

